HETA-Būve

SIA ''HETA Būve" ir dibināta 2004.gada 14. septembrī un jau 14 gadus aktīvi darbojas celtniecības un bruģēšanas nozarē. Mūsu sadarbības partneri ir valsts iestādes, privātuzņēmumi un privātpersonas.
Mēs esam moderns un nemitīgi augošs uzņēmums, kas aktīvi izmanto jaunākās tehnoloģiskās iespējas. Pie mums strādā pieredzējusi un saliedēta profesionāļu komanda, kas liek lietā gadu gaitā uzkrāto pieredzi, tādejādi nodrošinot augstu kvalitāti katrā objektā, kurā strādājam.
2014. gadā tika uzsākts jauns darbības veids - piedāvājam sekcijveida paceļamos garāžu vārtus privātmājām un biznesa sektoram. Veicam vārtu montāžu, piegādi un apkalpošanu.


SIA "HETA Būve" pamatdarbības veidi:

  • Bruģēšanas darbi
  • Teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana
  • Ēku iekšējās un ārējās apdares darbi
  • Ēku, fermu celtniecība
  • Traktortehnikas pakalpojumi
  • Būvtehnikas un instrumentu noma
Celtniecība

Celtniecība

Veicam ēku, fermu celtniecību, kā arī ēku iekšējos un ārējos apdares darbus. Mūsu speciālisti katrā objektā darbojas ar individuālu pieeju, lai veidotu katram klientam vēlamo rezultātu. Mēs vienmēr sekojam līdzi jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, tādēļ spējam klientiem piedāvāt pašus modernākos un labākos risinājumus, lai sasniegtu labāko rezultātu.

Teritorijas labiekārtošana

Teritorijas labiekārtošana

Veicam ielu, ietvju un laukumu bruģēšanu un rekonstrukciju. Ieklājam laukakmens bruģi, akmens bruģi un betona plāksnes. Bruģēšanas darbus veicam visā Latvijas teritorijā. Nodarbojamies arī ar teritoriju labiekārtošanu, apzaļumošanu un parku izveidi.

Garāžu vārti

KRISPOL garāžu vārti

Vārti ir viens no svarīgākajiem elementiem ēkas apdarē. Tiem jābūt funkiconāliem, drošiem un pieskaņotiem mājas fasādei. Visus šos priekšnosacijumus sniegs KRISPOL ražotie vārti. Pieprasītākie ir sekciju vārti. To darbības princips sniedz iespēju iegūt maksimāli izmantojamu telpu automašīnas novietošanai garāžā vai pie vārtiem.

Nožogojumi

Nožogojumi

Uzstādam dažāda veida nožogojumus: Paneļu žogus, ruļļu žogus, koka sētas. Kā arī piedāvājam veramos un bīdāmos teritorijas vārtus un to automātikas. Sadarbojamies arī ar vadošo alucinka žogu ražotāju Eiropā - Konsport.

Traktortehnikas pakalpojumi

Traktortehnikas pakalpojumi

Piedāvājam traktortehnikas pakalpojumus gan frontālo iekrāvēju, gan ekskavatora. Frontālie iekrāvēji ir aprīkoti ar sniega lāpstām ziemas sezonai un kausiem un ragiem vasaras sezonai.

Instrumentu noma

Instrumentu noma

Iznomājam dažāda veida instrumentus. Perforatorus, koka grīdu slīpmašīnas, betona slīpmašīnas, spēkazāģus, zemes urbjus, industriālos putekļu sūcējus, mitruma savācējus, gāzes sildītājus, kā arī stalažas.